Київзеленбуд хоче відремонтувати ставок у Голосіївському районі за майже 5 мільйонів гривень: що зроблять

У Києві хочуть капітально відремонтувати ставок. Роботи виконуватимуть у Голосіївському районі, на це хочуть витрати до майже п’яти мільйонів гривень. Замовником виступає комунальне об’єднання Київзеленбуд.

За даними сайту публічних закупівель Prozorro, ремонтуватимуть ставок № 1 на каскаді Дідорівських ставків у Голосіївському районі (водоскидна споруда). На це хочуть витратити до 4 936 410 гривень. До кінця завершення тендеру залишилось два дні, тож назва компанії, яка цим займатиметься невідома. 

Під час проведення робіт планують демонтувати стіни підвалів з блоків, викосити траву, облаштувати опори службового містка, установити свердловину та інше. Підрядник має все виконати до 31 грудня 2023 року.

На консультацію щодо послуги з проведення експертизи кошторисної частини проєктної документації об’єкта: “Капітальний ремонт ставка №1 на каскаді Дідорівських ставків у Голосіївському районі (водоскидна споруда)” витратили 6 тисяч гривень. Переможцем тендеру стала компанія “Екоекспертиза”. Її зареєстрували у 2021 році. Керівником є Альбіна Проскура зі Стрия (Львівська область). У період з 2021 року по 2023 рік компанія отримала державних підрядів на суму 2 784 018 гривень. 

На розробку проєктно-кошторисної документації по об’єкту (ставок №1 на каскаді Дідорівських ставків у Голосіївському районі) Київзеленбуд витратив до 345 487,60 гривень. Переможцем тендеру стала компанія Укрводпроєкт, яку зареєстрували чотири місяці тому. 

Загалом на капремонт скверу витратять до 528 789 7,60 гривень

Загалом на капремонт скверу витратять до 528 789 7,60 гривень

Майже 15 мільйонів на розчищення річки Либідь у Києві

Комунальне підприємство “Плесо” за результатами тендеру замовило ТОВ “Арсенал-Буд Монтаж” обстеження та розчищення річки Либідь у Києві. На це витратять понад 14 мільйонів гривень. Роботи виконуватимуть у Солом’янському, Шевченківському та Голосіївському районах.

Під час робіт на ділянці від вулиці Саперно-Слобідської до урочища Лиса Гора обладнають тимчасові дороги для в’їзду з колектора та відведуть воду у нього. Також планують розчистити закриту частину колектора річки Либідь. Загалом на це витратять до 14 638 091 гривні. Завершити все мають до 31 грудня 2023 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • "Війна, а він оголошує тендер на 300 мільйонів гривень". Директора "Льодового стадіону" Києва звільнять після скандалу з ремонтом тенісних кортів
  • На Рівненщині хочуть відремонтувати міст за 529 млн гривень: чому цей тендер викликав скандал
  • У Кличка відповіли, чи будуватимуть паркінг замість зеленої зони поблизу Протасового Яру в Києві
  • У Києві на станції метро "Золоті ворота" відкрили нову виставку: що там показують

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь