20 жовтня має пройти аукціон в тендері на ремонт підпірної стінки в парку Позняки. На це комунальне об’єднання Київзеленбуд готове витратити до 4,5 мільйонів гривень.
Про це йдеться у повідомленні на сайті публічних закупівель Prozorro.
Роботи планують проводити до кінця цього року. Згідно із технічним завданням, за цей час компанія-переможець має розібрати старе облицювання парапету та вивезти сміття.
Після цього підрядник має заповнити бетоном простір між стінками та
облицюванням, армувати (зміцнити – ред.) кладку стін та облаштувати стіни плитами. Також змонтують монолітні залізобетонні сходи, площадки та огородження.
Ремонт у Гідропарку
Крім цього, 16 жовтня мають обрати компанію, яка займеться ремонтом стежки в лівій частині «Гідропарку». На такі роботи Київзеленбуд планує витратити до 1,5 мільйонів гривень.
За умовами тендеру, компанія-переможець до кінця цього року має улаштувати вирівнюючи шари з піску, зробити гідроізоляцію, покласти плитку та бортові камені. Також Київзеленбуд запланував посів партерних, мавританських та звичайних газонів, яке може відбутися вже десь у листопаді.
Згідно із технічним завданням, в лівій частині паку з’явиться велопарковка для 10 велосипедів.
На цю закупівлю вже скаржилися аудиторам.
«Завищена ціна на закупівлю некритичної потреби, недоцільні необґрунтовані витрати у військовий час, що загрожує національній безпеці», – звернулася до Держаудитслужби Інга Сивицька.
В коментарях українці вказують, що такі закупівлі недоречні в той час, коли на фронті не вистачає бойового споряджання.
«Недоцільне використання коштів під час дефіциту бойового спорядження на війні», – написав користувач, який підписався як «Наливайська».
Ремонт скверу у Деснянському районі
16 жовтня 2023 Київзеленбуд обере підрядника, який має виконати ремонт скверу між будинками на проспекті Володимира Маяковського, 15-Б та вулиці Оноре де Бальзака, 14. На це планують витратити до 390 тисяч 682 гривень.
До кінця 2023 року на цій локації облаштують трубопроводи з кабелем та змонтують електричну шафу з одним лічильником та автоматичним вимикачем.
На цей тендер теж скаржилися через недоцільність.
«Недоцільне використання коштів під час дефіциту бойового спорядження на війні», – написав користувач Наливайська.
Раніше Інформатор писав, що Київський музей хоче позиватися до Київзеленбуду через Ольгу Сумську та її друзів-екологів.