Кияни критикують єдиний квиток на громадський транспорт: що їх обурює

Після того, як в одеському електротранспорті стало більше проїзних квитків, кияни звернули увагу на занадто високі ціни за проїзд у столиці. Мешканці Києва обурені тим, що керівництво Департаменту транспорту КМДА не планує змінювати ціни на проїздні квитки громадського транспорту.

Столичні активісти обговорювали новину про те, що в Одесі розширили асортимент проїздних квитків, в той час, як “Київ вкотре пасе задніх”. Кияни обурені не тільки високими цінами, а й тим, що у столиці не планують запроваджувати пересадковий квиток на 90 хвилин, а перегляду тарифів на проїзд не робити до кінця війни.

“У Києві, за заявами Руслана Кандибора (Директор Департаменту транспорту КМДА – прим. ред), ніхто не буде запроваджувати пересадковий квиток на 90 хвилин до перегляду тарифів на проїзд, яке обіцяють не робити до кінця війни. Про зміну ціни занадто дорогого місячного проїзного 1300 грн у Києві мови не йде. Так само у Дептрансі вважають адекватними затверджені у 2020 році тарифи на “короткі” проїзні 1 доба – 100 грн, 2 доби 150 грн, 3 доби 200 грн”, – пишуть активісти у Телеграм-каналі “Пасажири Києва”.

Вони також порівняли київські ціни на проїзд з одеськими. Виявилось, що “за ціну денного проїзного у Києві, де транспорт зупиняється під час повітряних тривог, можна 10 днів їздити у Одесі, де громадський транспорт працює навіть у комендантську годину”.

“Ну і за ціну місячного проїзного у Києві громадським транспортом в Одесі можна користуватись 4 місяці”, – додали в повідомленні.

Мобільний проїзний в Одесі

З 18 серпня одесити можуть онлайн купувати проїзні квитки на міський транспорт. Про це повідомляє ПриватБанк, який у співпраці з КП “Одесміськелектротранс” запустив продаж мобільних проїзних квитків через QR-код у комунальному транспорті Одеси. Квитки можна придбати на трамвай та/або тролейбус терміном на 7, 10, 15 або 90 діб. Крім того, при скануванні QR-коду у смартфоні з’являється можливість оплати як за разовий квиток, так і обрати та сплатити за проїзний.

Як скористатися послугою:

  • Відкрити застосунок Приват24;
  • Обрати меню “Проїзні”,
  • Обрати меню “Міський транспорт”;
  • Обрати потрібний період транспорту та період користування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • 5 способів оплатити поїздку на метро в Києві та корисний телефон на випадок проблем
  • У Кличка призначили третю експертизу пошкодженого Шахедом будинку на Жилянській в Києві
  • Київміськбуд після затримки розпочав реєстрацію нерухомості у столичному ЖК "Оберіг-2"
  • Київзеленбуд хоче відремонтувати ставок у Голосіївському районі за майже 5 мільйонів гривень: що зроблять

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь