Кличко призначив нову директорку Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА: що про неї відомо

Київський міський голова Віталій Кличко призначив новим директором столичного департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Вікторію Іцкович. Вона має шостий ранг державного службовця. 

Про це стало відомо з розпорядження київського міського голови Віталія Кличко. Він призначив нову керівницю ДІКТ 25 серпня.

“Призначити Іцкович Вікторію Євгенівну на посаду директора Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) від 25 серпня 2023 року”, – ідеться в розпорядженні.

До отримання цієї посади Вікторія Іцкович працювала заступнцею директора з впровадження та інформаційного супроводу ІТ рішень комунального підприємства “Київтелесервіс”. Також вона має шостий ранг державного службовця. А стаж пані Іцкович у якості держслужбовця становить наразі 1 рік та майже 9 місяців.

Також відомо, що до неї Департаментом керував Олег Половинко, якого було звільнено розпосрядженням міського голови Києва від 21 серпня 2023 року.

Кличко призначив нову директорку Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА 1

Перші кроки на новій посаді

Одразу після призначення на нову посаду, пані Іцкович “втягнула” столичного мера у скандал. Так, 27 серпня Віталій Кличко скористався Телеграм-каналом Київської міської ради, щоб від свого імені привітати боксера Олександра Усика з перемогою. Журналісти проєкту “Букви” за це привідання піддали екс-боксера критиці.

“Віталій Кличко для власного піару використовує канал звʼязку міста, який існує за гроші з податків киян. Цей канал звʼязку під час війни несе важливу інформацію, але команда Кличко вважає, що це має велике значення для міста”, – написали у “Буквах”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Кличко може класти бруківку за 2,2 млн, а чиновники отримувати захмарні зарплати, – народна депутатка розкритикувала Мінфін

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь