Мер Києва Віталій Кличко наполягає, що компанія-підрядник, яка займається реконструкцією Дегтярівського мосту має великий досвід й гарну репутацію. Комісія має зробити висновок щодо обвалу конструкції 30 вересня. Серед імовірних причин аварії можуть бути людський фактор, брак матеріалів чи недбалість
Як сказав Кличко в ефірі телеканалу “Київ”, ще перед війною прийняли рішення відремонтувати Дегтярівський міст. Адже він перебував у аварійному стані та несе небезпеку.
Він запевнив, що компанія “Ковальська”, яка виробляла балки для мостового переходу, має досить гарну репутацію. А компанія, яка займається реконструкцією шляхопроводу, працює з 2005 року, налічує майже 3 тисячі працівників і 800 одиниць техніки. За словами Кличка, вона входить до п’ятірки найбільших компаній в Україні й такі роботи вона неодноразово виконувала.
“Сподіваюсь, що на цьому тижні комісія дасть чіткий висновок, що сталося. І нам також, тому що цікаво, що це – людський фактор, брак матеріалів чи недбалість. Побачимо. Додаткових витрат з бюджету не буде, компанія своїм коштом усуне всі недоліки й зробить все, щоб здати цей об’єкт до кінця цього року чи на початку наступного року”, – додав Кличко.
Яка вартість обвалу Дегтярівського мосту в Києві
Дегтярівський міст у Києві, який обвалився 30 вересня під час початкових монтажних робіт, будувала одеська компанія, перевіряла роботи – харківська. Згідно з умовами угоди, збитки має покрити підрядник. Їхня загальна сума сягає менш як 21 мільйон гривень.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Яка вартість обвалу недобудованого Дегтярівського мосту в Києві та хто має покрити збитки
- Обвал Дегтярівського мосту в Києві: балки використовували при ще одному будівництві
- Київський забудовник отримав підозру за ухиляння від податків: приховали мільйони гривень
- У Києві рятують старовинний будинок від руйнування забудовником силами мистецтва