Мінування в Києві: під нову евакуацію потрапили вокзали та медзаклади, а в ТРЦ пройшли перевірки

Інформація про “замінування” всіх торгових центрів Києва, яку отримала поліція ввечері 4 вересня, виявилася хибною. Також вночі столичні правоохоронці отримали такі ж повідомлення щодо вокзалів та лікарень. Ця інформація також не підтвердилася.

Про це повідомили в Київській міській військовій адміністрації. Зазначається, що безпекова ситуація в Києві – контрольована.

“Як і очікувалося, інформація щодо замінування усіх торгово-розважальних центрів Києва виявилася хибним викликом. Окрім того, вночі поліція отримала повідомлення щодо замінування всіх вокзалів Києва та деяких медичних закладів. Після ретельної перевірки ця інформація також не підтвердилась – знов хибні виклики”, – заявив Сергій Попко, начальник КМВА.

Також він попросив киян зберігати спокій. Бо страх – це те, що хоче посіяти ворог.

“Паніка, хаос, страх – цього хоче ворог. Але не отримає. Безпекова ситуація в Києві контрольована. І один з найголовніших чинників її стабільності – впевненість киян у власному захисті, у наших Збройних Силах, у нашій Перемозі!”, – підсумував Попко.

Масове мінування 4 вересня

Ранок 4 вересня у столиці розпочався з хибних мінувань усіх шкіл Києва. Працівники поліції, підрозділи ДСНС вживали всіх необхідних заходів. Також через “замінування” шкіл на онлайн-навчання відправили дітей у Броварах, що на Київщині.

Ввечері 4 вересня київські правоохоронці повідомили про отримання інформації щодо замінування всіх торгово-розважальних центрів Києва. Проте, як повідомляв кореспондент “Інформатора”, ТРЦ Києва продовжували працювати, попри повідомлення про мінування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Мінування шкіл у Києві: чи призупинилося навчання у столиці
  • У Києві повідомили про масове "замінування" шкіл та коледжів: що відомо

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь