Мінування всіх шкіл Києва: учнів масово евакуюють, до закладів їдуть вибухотехніки

Через повідомлення про замінування усіх середніх шкіл Києва 1 вересня до освітніх закладів направили вибухотехників та правоохоронців. Вони візьмуться за перевірку шкільних приміщень на предмет небезпечних предметів.

Про це у коментарі “Вечірньому Києву” розповіла начальниця відділу комунікацій поліції столиці Юлія Гірдвіліс.

“На місця вже направили вибухотехніків та правоохоронців. Вони намагатимуться оперативно перевірити усі навчальні заклади Києва”, – йдеться у публікації.

Водночас у КМВА зазначили, що правоохоронці відпрацьовують всі 420 шкіл власними силами, підрозділи ДСНС залучатимуться у разі необхідності. Рішення щодо евакуації дітей та вчителів з шкільних приміщень прийматиметься додатково адміністрацією навчальних закладів та поліцією.

За даними Інформатора, евакуація в школах Києва вже почалась. Директорка 37-ї школи столиці Ірина Бабка розповіла в коментарі нашому кореспонденту, що у закладі є чіткий алгоритм на випадок надходження повідомлення про замінування.

“Коли отримуємо повідомлення про замінування, відбувається евакуація дітей та звернення до поліції за допомогою. Наразі очікуємо вибухотехників. Всі співробітники і учні школи евакуйовані”, – заявила очільниця адміністрації школи.

Пізніше директорка школи повідомила, що поліція прибула до школи та провела ретельну перевірку навчального закладу. Мінування на щастя виявилось фейковим.

Автівка поліції біля школи №37

Автівка поліції біля школи №37

1 вересня в Україні

За словами голови столиці Віталія Кличка, 1 вересня всі 420 столичних шкіл розпочали свою роботу. Абсолютна більшість з них – в очному форматі. Цього року навчатися офлайн пішли 240 тисяч школярів – це в 2,5 рази більше, ніж минулого року. Тоді 94 тисячі батьків вирішили відправити дітей на очне навчання. Також цьогоріч у школи Києва пішли майже 25 тисяч першокласників, що близько до показників довоєнних років. Відповідний допис він оприлюднив вже після повідомлення про мінування всіх шкіл міста, однак ніяк це не прокоментував.

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний привітав школярів та їхніх батьків з Днем знань та новим навчальним роком. Залужний пояснив, що саме знання та культура сьогодні є тими ключовими засадами, на яких тримається фронт України та наше майбутнє.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • На День знань у Києві повідомили про мінування всіх шкіл: батьки, діти та Кличко цього навіть не помітили
  • У Києві інкасатор образився та “замінував” ТРЦ Retroville
  • Спецслужби рф відправляють українських дітей «мінувати» громадські заклади

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь