На Контрактовій площі в Києві з’явилася нова кільцева розв’язка – фото

На Подолі в Києві, на перетині вулиць Контрактова, Межигірська та Сковороди продовжуються дорожні роботи. Наразі там облаштовують перехрестя з круговим рухом, яке буде прикрашене великою клумбою. Планується і оновлення наземних пішохідних переходів.

 

Нова розв'язка на Контрактовій площі

Місце під клумбу вже майже готове

Дорожні роботи на Контрактовій площі

Оновлюватимуть і наземні переходи

Ремонт дороги на Контрактовій площі

Дорожні роботи тривають

Реконструкція Подолу

Ще до повномасштабної війни на Подолі планували зробити велику реконструкцію. Передбачалося на Контрактовій площі й на вулиці Сагайдачного, які стануть пішохідними, використати один тип мощення – жовту цеглу. На пішохідній вулиці пропонували висадити червонолисті клени, прибрати рекламу і дорожні знаки.

У серпні цього року комунальне об’єднання “Київзеленбуд” вирішило провести тендер на капітальний ремонт скверу у Подільському районі столиці. Компанія-переможець має влаштувати нові пішохідні доріжки та встановити 55 паркувальних стовпчиків із нержавіючої сталі. Також в зеленій зоні з’являться 4 паркові лави та стільки ж урн.

Також оновлення зеленої зони заплановано і в Оболонському районі столиці. За мільйон гривень там планують замінити асфальтобетонне та щебеневе покриття. висадити сосни, гортензію та кизильник.

Нещодавно на Подолі знищили деревʼяну садибу початку XIX ст., ще в одній історичній будівлі XIX ст. на вулиці Волоській спалахнула “пожежа”, а в середині серпня почали розбирати дах історичної споруди 1822 року побудови, щоб на її місці побудувати офісні центри. Окрім того, незабаром на Валах планують відкрити зʼїзди з Подільсько-Воскресенського мосту, що може призвести до серйозних проблем з трафіком у районі. “Інформатор” писав, чим усі ці фактори загрожують Подолу та чому його треба зберегти.

Нещодавно на вулиці Богдана Хмельницького в Києві завершився ремонт дороги, який тривав з 1 червня. Кореспондент “Інформатору” пройшовся вулицею, і побачив, що там змінилося.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Інвесторам в Україну потрібні не низькі податки, а прозорі правила від держави, — Кацуба
  • Чи планують кияни дивитись презентацію Apple та купляти iPhone 15: опитування
  • Безкоштовні ліки для українців у Польщі: хто має право отримати та як це зробити

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь