Нові магазини, фудкорт та розваги: У Києві перезапустять ТРЦ Blockbuster Mall. Коли відкриття?

У Києві перезапустять торгово-розважальний центр (ТРЦ) Blockbuster Mall. Це станеться у п’ятницю, 1 грудня. Серед очікуваних відкриттів – H&M і Mango. Магазини вже завершують ремонтні роботи.

Як розповів агентству “Інтерфакс-Україна” операційний директор ТРЦ Дмитро Лашин, наразі зі 148 тисяч квадратних метрів орендних площ працює 60 тисяч квадратних метрів, зокрема 18 тисяч квадратних метрів магазинів, 16 тисяч квадратних метрів – парк атракціонів Galaxy і 26 тисяч квадратних метрів – “Епіцентр”.

“У нас уже актуалізовано договори на 78 тисяч квадратних метрів, на фінальній стадії ще понад 20 тисяч квадратних метрів. Перезапуск восени (жовтень-листопад) з гала-концертом 1 грудня, з активними 100тисяч квадратних метрів”, – сказав Лашин.

Серед очікуваних відкриттів – H&M і Mango. Магазини вже завершують ремонтні роботи.

“З’являться нові орендарі – Koton, Click, Allo, Goldi, “Всі свої”. Ми зараз проводимо переговори з багатьма. Насправді орендарі, яких ми добре знаємо із Lavina Mall, можуть стати новими орендарями Blockbuster Mall”, – сказав Лашин.

Що стосується магазинів групи Inditex та IKEA, то “з ними все буде добре”. Однак про терміни відкриття поки рано говорити. За словами, голови правління ПрАТ “Мандарин Плаза” Олександра Черницького, партнери проєкту влітку 2023 року ухвалили рішення про зміну керівної команди. Операційним директором призначено Дмитра Лашина, який керує Lavina Mall.

Що зміниться у ТРЦ Blockbuster Mall

Реконцепція передбачає розширення функціонала ТРЦ. Зміниться наповнення фудкорду (зараз триває підбір нового оператора), відкриється фітнес-центр, з’явиться коворкінг (обирають із трьох найуспішніших мереж на ринку), з’явиться кілька рекреаційних атракцій, орієнтованих на різні види відпочинку. Приміром, у теплу пору відкритий басейн, зона відпочинку поруч із Почайною, тролей від фудкорду до пляжної зони, стіни для скелелазіння. Роботи над цим проєктом заплановані з весни 2024 року.

У стратегічних планах досягти 1,5 мільйона відвідувачів на місяць. Заплановано запуск шатлів з 1 грудня – по два маршрути на Троєщину та Оболонь, один на Пріорку, Мінський масив, ще один від метро Лівобережна, і від Львівської площі через Поділ. Кожен із маршрутів їздитиме щопівгодини.

“Ще є ідея “туристичного” маршруту. Він не входить до переліку шатлів, але ми хочемо його реалізувати. Маршрут має починатися від залізничного вокзалу, виїжджати на бульвар Шевченка, потім на Хрещатик, спускатися на Поштову площу і їхати до “Блокбастера”. Ідея його – розповісти і показати історію Києва, ми хочемо пустити яскраві автобуси, щоб їх було видно здалеку, і вони тішили людей у центрі міста”, – наголосив Лашин.

Також обговорюється маршрут між ТРЦ і Вишгородом. Це питання поки що відкрите. Щодо решти проєктів “Мандарин Плаза”, Лашин повідомив, що ТРЦ Ocean Mall планують відкрити восени 2024 року.

“Через кілька місяців плануємо завершити всі будівельні роботи. З огляду на те, що частину внутрішніх робіт розпочато ще 2021 року, і значна частина матеріалів уже на майданчику, тому в нас такі оптимістичні терміни. У листопаді-грудні цього року вже почнемо оформлення попередніх договорів з орендарями”, – зазначив Лашин.

Загальна площа ТРЦ Blockbuster Mall 450 тисяч квадратних метрів, орендна близько 150 тисяч квадратних метрів. Відкриття якірного орендаря ТРЦ – супермаркету “Сільпо” площею понад 8 тисяч квадратних метрів – відбулося 20 листопада 2019 року. Згідно з даними відкритих реєстрів, бенефіціаром ТОВ “Інвестбуд гарант” (формального власника ТРЦ Blockbuster Mall) є Олександр Спектор і Марина Дорохіна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • У Києві відкрився будівельний гіпермаркет Олді: у якому ТРЦ
  • Реставрація чи новий ТРЦ: що буде з памʼяткою архітектури на Лук'янівській площі у Києві
  • Від 66 до 301 тисячі гривень Заступники Кличка під час війни отримували матеріальну допомогу
  • Кличко на посаді мера Києва з початку війни заробив більше мільйона гривень

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь