Петиція проти будівництва апарт-комплексу CitiZen біля Солом’янського парку у Києві зібрала 5,5 тис підписів за 3 дні: Кличко має дати відповідь

Петиція щодо розірвання договору оренди землі із забудовником апарт-комплексу CitiZen та повернення зеленої зони Солом’янському парку Києва набрала 5483 підписів за 3 дні. Кияни вимагають припинити будівництво апарт-комплексу CitiZen у столиці.

Про це відомо з сайту Київради, на якому опублікована петиція. Автор петиції пропонує розірвати договір оренди земельної ділянки, укладений між Київською міською радою та ТОВ “Смарт-Девелопмент”, та повернути частину зеленої зони, яка знаходиться в межах земельної ділянки, Солом’янському ландшафтному парку. Для розгляду Київрадою звернення має набрати 6000 підписів.

“Зазначена зелена зона, а саме частина парку, знаходиться в межах земельної ділянки, цільове призначення якої “для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури”, яка була передана під забудову ТОВ «Смарт-Девелопмент» на підставі рішення Київської міської ради від 11 жовтня 2018 року та договору оренди земельної ділянки від 11 квітня 2019 року”, — йдеться у зверненні.

Петиція проти будівництва апарт-комплексу CitiZen біля Солом'янського парку у Києві зібрала 5,5 тис підписів за 3 дні 1

Біля Солом’янського парку будують ЖК

7 вересня відновили будівництво апарт-комплексу CitiZen упритул до Солом’янського ландшафтного парку по вул Шаповала 1 – 3. Там вже почали рити котлован.

З початку повномасштабного вторгнення рф в Україну будівництво було припинено, але нещодавно відновилося. У 2019 році Київ видав компанії “Смарт-Девелопмент” містобудівні умови та обмеження для спорудження багатофункціонального комплексу, включаючи готелі та офіси. Проте призначення цієї земельної ділянки не відповідає задумам забудовника, який фактично будує житловий комплекс, офіційно називаючи його “апартаментами”, щоб формально уникнути порушення МУО.

Кияни виступають проти цього будівництва і об’єдналися в громадську організацію під назвою “Збережемо Солом’янський парк”. Активісти подали три судові позови з вимогою визнати містобудівні умови та обмеження незаконними, а також скасувати дозвіл на будівництво та детальний план території. Щодо першої справи вже розпочато судовий розгляд.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Попри кримінальне провадження у центрі Києва знову руйнують 130-річний будинок: що відомо про забудовника
  • Ліс орхідей замість будівництва на Галерному острові: екологи судяться з Київрадою та забудовником
  • “Військові та їхні родини повзуть рачки”: на центральному автовокзалі Києва затягнувся скандальний ремонт – фото
  • Запашний борщ на вишитому рушникові: у Києві створили унікальну композицію з квітів – фото

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь