Попри відсутності кредитної угоди ПриватБанк два роки списував з рахунку киянина гроші: що вирішив суд

Чоловік звернувся до суду через безпідставне списання коштів ПриватБанком з його рахунку. Це при тому, що сторони не укладали жодних кредитних договорів. Клієнт вимагає стягнути з фінустанови на його користь 10 185 гривень. 

Про це йдеться у рішенні Дніпровського районного суду Києва. Протягом 2018-2020 років з рахунку чоловіка списували кошти «за використання кредитного ліміту за ставкою 3,5%». Він звернувся до суду, щоб стягнути з ПриватБанку безпідставно стягнуті кошти у сумі 10 185 гривень 22 копійки. 

Рішенням Дніпровського районного суду Києва від 8 листопада 2021 року з ПриватБанку стягнули на користь чоловіка безпідставно стягнуті кошти в сумі 26 514 гривні 72 копійки. Разом з тим, з травня 2022 року фінустанова продовжила списувати кошти з його рахунку «за використання кредитного ліміту за ставкою 3,5%». Станом на 1 лютого 2023 року з нього стягнули 10 185 гривень 22 копійки. Між банком та клієнтом не було жодних кредитних договорів та договорів про встановлення кредитного ліміту. Це свідчить про безпідставне списання коштів з рахунку.

Рішення суду 

Суд задовольнив позов чоловіка проти “ПриватБанку” щодо стягнення безпідставно списаних коштів. З фінансової установи на його користь стягнуть 10 185 гривень 22 копійки. Також “ПриватБанк” має сплатити в дохід держави судовий збір у розмірі 1 073 гривень 60 копійок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Киянка взяла кредит 5,7 тис. грн у Moneyveo а сплатити мала майже 21 тис. грн: на чий бік встав суд
  • Підприємці Дніпра зможуть отримати пільгові кредити в Приватбанку, Ощадбанку та інших державних банках: хто та на яких умовах
  • Жінка вимагає від Vodafone 50 тисяч гривень моральної шкоди: чим завинив оператор
  • Чи друкує НБУ гроші? Є відповідь на це питання!

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь