Шахраї викрали з рахунку киянки 12 тисяч гривень, вона вимагає від Vodafone компенсації: що вирішив суд

Шахраї викрали з рахунку жінки 12 тисяч гривень. Вона звернулась до суду проти мобільного оператора “Vodafone”. Клієнтка вимагала повернути кошти та виплатити їй компенсацію у розмірі 20 тисяч гривень.  

Про це йдеться у рішенні Печерського районного суду Києва. 12 січня 2019 року, невідома особа, яка є абонентом мобільного оператора “Vodafone” заволоділа грошима жінки у сумі 12 070 гривень 50 копійок. Їх перевели на рахунок мобільного телефону за оренду квартири у Вишгороді, Київської області, по оголошенню на сайті OLX. 13 січня 2019 року через дзвінок оператору “Vodafone” повідомили про злочин та заблокували мобільний телефон шахрая.

13 січня 2019 року після звернення до Покровського відділу поліції реєстрація заяви в ЄРДР мала відбутися за 24 години. Цього не зробили. Лише після звернення до суду про бездіяльність працівників Покровського відділу поліції, на підставі ухвали суду відомості про злочин внесли до ЄРДР від 12.03.2019 року та почалось досудове розслідування.

“Матеріали справи жінки неодноразово надходили де прокуратури, та в останній раз їх направили до Селидівського ВП Донецької області. Місцем скоєння кримінального правопорушення є місто Донецьк, яке є тимчасово окупованою територією, де немає можливості у повному обсязі провести слідчо-розшукові дії для притягнення винної особи до кримінальної відповідальності”, – йдеться у рішенні суду. 

За час досудового розслідування, жінка неодноразово зверталась до керівництва Vodafone. Органи досудового розслідування не завершили належним чином розслідування у кримінальному провадженні від 12.03.2019 року. Постраждала просить повернути кошти, яких вона позбулася через діяльність шахраїв, а також отримати компенсацію у розмірі 20 тисяч гривень

Рішення суду   

Суд відмовив у задоволенні позову жінки проти Vodafone. Відповідно їй не виплатять компенсацію у розмірі 20 тисяч гривень та не повернуть кошти, які викрали шахраї.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Попри відсутність кредитної угоди ПриватБанк два роки списував з рахунку киянина гроші: що вирішив суд
  • Жінка залишила особисті дані у Фейсбук й шахраї оформили на неї кредит: що вирішив суд
  • Київське КП "Плесо" витратить до 3 мільйонів гривень на дві автівки: деталі тендеру
  • Як захистити київський Поділ від забудовників та зберегти його неповторність: думка архітектора

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь