Скільки коштує бензин на різних АЗС Києва – де дешевше

Вартість бензину знову змінилася. За останню добу на різних АЗС Києва ціни на пальне зросли від 3 до 15 копійок за літр. Експерти розповіли, на яких мережах АЗС в Києві пальне дешевше, а де — дорожче.

Така інформація з’явилася на порталі “Аграрії разом”. Зазначається, що за тиждень пальне в столиці зросло в ціні від 7 копійок до 1,74 гривні. Середня вартість пального в Києві станом на 16 серпня складає:

  • А-95+ — 54,45 гривні за літр (подорожчання на 13 копійок за день);
  • А-95 — 52,02 гривні за літр (подорожчання на 15 копійок за день);
  • А-92 — 49,33 гривні за літр (подорожчання на 4 копійки за день);
  • Дизельне пальне — 51,33 гривні за літр (подорожчання за добу на 11 копійок);
  • Автогаз — 23,21 гривні за літр (подорожчання за добу на 3 копійки).

Найдешевший бензин А-95+ у мережі БРСМ-Нафта: там літр такого пального коштуватиме близько 49,99 гривні, найвища вартість у мережі SOCAR — 57,99 гривні за літр. Що стосується дизельного пального, то найдешевше його можна придбати в мережі АЗС Маркет за 47,89, а найдорожче — в мережі SOCAR за вартістю 55,99 гривні за літр. Порівняння цін на різних АЗС столиці:

Фото: Аграрії разом

Фото: Аграрії разом

Чи буде дефіцит пального в Україні?

Раніше прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що в Україні не очікується дефіциту пального. За словами голови уряду, ситуація з бензином і в Україні, і в країнах Європейського Союзу контрольована. Також він зазначив, що це обговорювалося з представниками ключових джерел, які торгують дизелем та бензином.

Також директор консалтингової компанії А-95 Сергій Куюн розповів, що до кінця серпня в Україні може зрости ціна на бензин. Згідно з прогнозами, вартість пального може збільшитися до 57-58 гривень за літр. Що стосується дизельного пального, то йому прогнозують подорожчання до 55-56 гривень за літр. При цьому Сергій Куюн вважає, що вартість пального може наблизитися й до 60 гривень. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні АЗС змусять створювати запас пального, подробиці законопроєкта. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь