В Києві черговий ремонт зеленої зони обійдеться у понад 1 мільйон гривень: де пройде ремонт та що планують зробити

На капітальний ремонт і реставрацію зеленої зони в Оболонському районі Києва планують витратити 1 091 099 гривень. Замовником виступає комунальне об’єднання “Київзеленбуд”. Переможця тендеру ще не обрали, однак роботи мають виконати до кінця цього року. 

Як свідчать дані сайту публічних закупівель Prozorro, зелена зона розташована по вулиці Героїв Дніпра біля будинків №35-37 в Оболонському районі. Під час капремонту та відновлення елементів зеленої зони планують розібрати асфальтобетонне та щебеневе покриття. Натомість облаштують нове. Також приберуть сміття. 

Що планують висадити 

Перед посадкою дерев та кущів вручну підготують землю, а саме – створять 39 ям. Також хочуть додати рослинну землю. Тож у планах висадити: 

  • Горну сосну – 39 штук, 
  • Гортензію – 400 штук,
  • Кизильник – 130 штук. 

Горна сосна, гортензія та кизильник

Горна сосна, гортензія та кизильник

Також під час робіт демонтують траверс на установлених опорах, кронштейн та кабель. На території зеленої зони в Оболонському районі з’явиться зовнішнє освітлення. Там установлять світильники.

Термін та вартість робіт 

Усю цю роботу мають виконати до 31 грудня 2023. На облаштування планують витратити до 1 091 099 гривень. Хто цим займеться поки невідомо, кінцевий строк подання тендерних пропозицій до 14 вересня. Варто додати, що 12 липня 2023 року обрали переможця тендеру капремонту та відновлення елементів благоустрою зеленої зони по вулиці Героїв Дніпра біля будинків №35-37 в Оболонському районі за 5 504 147 гривень. Ним стала компанія ІС БУД, яка спеціалізується будівельними роботами. Її заснували у 2019 році, власником є Олександр Сухоженко з Києва.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Петиція проти будівництва апарт-комплексу CitiZen біля Солом'янського парку у Києві зібрала 5,5 тис підписів за 3 дні: Кличко має дати відповідь
  • У парку Києва на ремонт сходів хотіли витрати майже 5 мільйонів гривень, але передумали. В чому причина?
  • Гарні мрії мера Маріуполя Бойченка про відродження міста та дивні витрати маріупольської міськради
  • У Кличка відповіли, чи будуватимуть паркінг замість зеленої зони поблизу Протасового Яру в Києві

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь