В Києві зʼявляться нові перепустки для пересування містом під час комендантської години

В Києві змінюють формат перепусток на авто для пересування містом під час комендантської години. Нові документи почнуть діяти з 25 вересня, а оформити їх можна вже починаючи з понеділка.

Про це повідомили в Київській міській військовій адміністрації 31 серпня.

“З 25-го вересня в Києві вводяться перепустки нового формату на авто для пересування містом під час комендантської години. Заявки на отримання перепусток можна подавати з 4-го вересня до Центрального управління Військової служби правопорядку”, – йдеться у повідомленні.

Перепустки старого зразка мають бути повернуті до Центрального управління Військової служби правопорядку.

Начальник КМВА Сергій Попко зазначив, що система перепусток має систематично оновлюватися, щоб ними могли користуватися тільки ті, хто безпосередньо працює в секторах безпеки та оборони, критичної інфраструктури  міста та органів державної влади.

“Нагадую, що ці перепустки заборонено розміщувати під склом авто або на іншому видному місці. Вони виключно пред’являються за вимогою правоохоронців чи військових. Мешканцям та гостям міста Києва нагадую – комендантська година є обов’язковою нормою в умовах воєнного стану. Тож будьте свідомими і не порушуйте правила”, – заявив Попко.

Комендантська година в Києві

Нещодавно кореспондент інформатора відправився разом з поліцейськими в нічний рейд по столиці, щоб перевірити, як кияни дотримуються комендантської години. Виявилося, що після 00:00 в центрі Києва перебуває чимало людей та машин. Деякі з порушників виправдовуються, що вони не встигли дістатися своїх домівок через проблеми з викликанням таксі та особисті причини.

Слід зазначити, що вільне переміщення під час комендантської години дозволено лише тим, у кого є спеціальна перепустка. В інших випадках за відмову від виконання законного розпорядження або вимоги правоохоронців громадянам загрожує штраф, громадські або виправні роботи, або адміністративний арешт на 15 діб. Якщо людина чинить опір, то можна отримати штраф від 17 до 34 тисяч гривень, або позбавлення волі до п’яти років.

Також ми повідомляли, що влада Києва погодилася продовжити час роботи ресторанів до 23:00.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • У Києві відремонтують чотири сквери за 14 мільйонів гривень: де пройдуть роботи і хто їх виконає
  • З яким інтервалом ходять потяги в метро Києва
  • Києву остаточно повернули ділянки на Микільській Слобідці: забудови на березі Дніпра не буде

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь