В київській школі терміново евакуювали учнів – що сталося

Школярів та вчителів із Київської гімназії східних мов в середу, 20 вересня, евакуювали. Це сталося через те, що пожежні датчики спрацювали на задимлення в укритті. Адміністрація школи викликала ДСНС.

Як передає кореспондент “Інформатора”, приміщення було перевірено. Задимлення сталося в щитовій, його усунуто. Тепер співробітники ДСНС мають ретельно обстежити приміщення. Також гімназія проведе локальні ремонтні роботи, тому освітній процес у четвер, 21 вересня, буде проводитися у дистанційному форматі.

Надзвичайні події у школах

У вересні правоохоронці постійно отримують виклики до столичних шкіл. Навчальний рік першого вересня почався з повідомлень про мінування усіх шкіл Києва. Навчання дітей через мінування шкіл у столиці не призупиняли, повідомлення виявилися хибними. До тепер поліція регулярно отримує повідомлення про мінування шкіл.

Останні повідомлення про мінування були напередодні, 19 вересня, – їх отримали гімназія в Оболонському районі столиці, а також ліцей №1 у Вишневому Київської області. Спеціалісти перевірили навчальні заклади і не виявили слідів вибухівки.

Зазначимо, що цьогоріч школи зможуть самостійно запроваджувати великі канікули за відсутності електроенергії. Якщо цієї осені та зими повторяться тривалі відключення електроенергії, щоб діти не мерзнули у холодних класах та могли навчатися зі світлом, українські школи можуть самостійно встановлювати періоди канікул.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Чи видають українським школярам підручники російською мовою: відповідь Інституту модернізації змісту освіти
  • Зовнішність Емми Робертс поставили під сумнів: Ніколи не дізнаєшся, що ти в тренді, доки не вийдеш із нього
  • Бив ногами на очах всього класу: на Рівненщині вчитель знущався над малолітнім учнем – відео

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь