В ОК «Південь» вказали на ймовірну загрозу обстрілу критичної інфраструктури

В ОК «Південь» вказали на ймовірну загрозу обстрілу критичної інфраструктури. Армія РФ поставила паузу у застосуванні ракети повітряного базування типу “Х-101”, якими вони гатили минулого року.

Припиненя застосування таких типів ракет, може свідчити про підготовчий процес і накопичення ворогом озброєння, повідомила речниця Сил оборони півдня Наталію Гуменюк в ефірі національного телемарафону “Єдині новини”.

Х-101 – це стратегічні авіаційні дозвукові крилаті ракети класу “повітря – земля”. Дальність польоту – понад 5,5 тисячі кілометрів. Як правило, росіяни запускають їх з акваторії Каспійського моря або з міста Волгодонська Ростовської області, рідше – з Чорного моря.

За словами речниці, в акваторії моря було зафіксовано перебування п’яти кораблів Росії, серед них є підводний човен – ракетоносій із чотирма “Калібрами”.  Пуски ракет з такого носія важко виявити ППО.

Росіяни можуть використати ці типи ракет для обстрілу критичної інфраструктури. Гуменюк наголосила, що перебування ракетоносіїв Росії у Чорному морі – це високий рівень ракетної небезпеки для всієї України. 

Нагадаємо, ми вже писали, що українські війська просунулися у західній частині Запорізької області та 25 жовтня продовжили наступальні операції у районі Бахмута. 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...