Вестибюль станції метро “Лук’янівська” в Києві відремонтують: стала відома вартість проєкту

В Києві планують відремонтувати вестибюль станції метро “Лук’янівська”, що у Києві. Вже відома вартість проєкту: 85 мільйонів гривень. Це приблизно дорівнює 2,3 мільйонам доларів. 

Відповідна інформація опублікована на сайті Prozorro. Контактною особою на тендері вказаний Максим Руденко, в мережі інформація про нього майже відсутня. 

Тендерний проєкт відновлення станції

Тендерний проєкт відновлення станції

Повідомляється, що на станції мають намір провести не косметичний, а повний капітальний ремонт. Окрім цього, її фактично заново будуть реставрувати.

Строк виконання робіт є досить великим. Новий оновлений вигляд станції кияни та гості столиці побачать не раніше ніж під самий кінець 2024 року. Втім, це всього лише орієнтовна дата завершення робіт, а практика показує, що може бути й більше. До того ж, поки що це лише пропозиція, тендер наразі ще не заключено. 

Що сталося з “Лук’янівською”?

Нагадаємо, що навесні 2022 року війська окупантів стояли впритул біля Києва та щодня гатили по українській столиці без особливого розбору. Декілька ракет росіян влучили якраз поряд зі станцією метрополітену. 

Станція після влучання ворожих ракет

Станція після влучання ворожих ракет

Внаслідок вибуху у вестибюлі вилетіли усі скляні елементи фасаду – а їх було багато. Сильні пошкодження отримало також і внутрішнє оздоблення. Наразі замість скла на станції встановлено дерев’яні ДСП-конструкції. Через це вигляд “Лук’янівської”, відверто кажучи, не досить презентабельний. 

Такою вона була навесні 2022 року 

Такою вона була навесні 2022 року 

Окрім метрополітену, під час того обстрілу постраждав також і відомий бізнес-центр LUWR. Його планують відкрити заново вже у вересні-жовтні поточного року – тобто зовсім скоро.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • У Києві на 12 станціях метро проведуть тренінги з домедичної допомоги: де саме та коли
  • Ями ти вибита бруківка – на що витратили 12 млн при ремонті вулиці Богдана Хмельницького у Києві

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь