Вулицю Богдана Хмельницького в Києві відремонтували – що там змінилося

На вулиці Богдана Хмельницького в Києві завершився ремонт дороги, який тривав з 1 червня. Кореспондент “Інформатору” пройшовся вулицею, щоб побачити, що там змінилося.

Під час ремонту стару бруківку вирішили залишити – її переклали, щоб вирівняти дорожнє покриття. Також на вулиці Богдана Хмельницького облаштували новий наземний перехід біля станції метро “Театральна”, який дублює підземний на перетині з вулицею Чикаленка (колишня Пушкінська).

У межах ремонту облаштували 12 понижень на переходах. Для пониження на перетині з вулицею Терещенківською перенесли світлофор і зливоприймачі.

Вулиця Богдана Хмельницького в Києві

Вулиця Богдана Хмельницького в Києві після ремонту

На вулиці Богдана Хмельницького бруківка з’явилася, коли там прокладали трамвайну лінію в 1892 році. Трамвай із цієї вулиці прибрали в 1934 році, а бруківку почали замінювати в період післявоєнної відбудови, орієнтовно в 1950–1967 роках.

Вулиця Богдана Хмельницького в Києві

Вулиця Богдана Хмельницького в Києві після ремонту

Транспорт Києва

Комунальне підприємство “Київпастранс” отримало чотири двоповерхові автобуси марки MAN. Їх надав у рамках гуманітарної допомоги оператор системи громадського транспорту Berliner Verkehrsbetriebe. Однак їх не поспішають виводити на лінію для загального користування. 

У мережі зʼявились ескізи проєктів, на яких показано, який вигляд могли б мати станції метро “Хрещатик” та “Шулявська” у Києві. На світлинах можна роздивитись альтернативні варіанти оздоблення станції столичної підземки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Який вигляд могли б мати станції київського метро. В мережі показали ескізи
  • Як написати скаргу на Укрпошту: інструкція
  • В ОП хочуть ввести податок на зняття готівки та перерахунок коштів на картку – Длігач

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь