У Гідропарку взялися оновлювати бордюри і дороги за 5 млн гривень – фото

У Києві розпочалися ремонтні роботи у парку “Гідропарк”. Рух транспорту на підходах до Венеціанського мосту частково обмежений до 8 жовтня. Зараз там роблять ремонт покриття проїжджої частини.

Доволі активно ведуться роботи по заміні бордюрів, передає кореспондент “Інформатора”. Потім вочевидь перейдуть до оновлення стежок.

Ремонт дороги у Гідропарку

Ремонтні роботи у Гідропарку йдуть повним ходом

Ремонт дороги у Гідропарку

У Гідропарку активно міняють бордюри

Наприкінці липня “Київзеленбуд” оголосив тендер на проведення капітального ремонту дорожньо-стежкової мережі в парку “Гідропарк”. Переможцем тендеру стало ТОВ “БУД АЛЬЯНС УКРАЇНА”. Вартість робіт оцінили у 5 млн 263 тисячі 451 гривню. Закінчити капітальний ремонт мають до 31 грудня 2023 року.

Тендер на капітальний ремонт у Гідропарку

Тендер на капітальний ремонт у Гідропарку

Тендер на капітальний ремонт у Гідропарку

Результати тендеру

Ремонти в Києві

На Подолі облаштовують перехрестя з круговим рухом, яке буде прикрашене великою клумбою. Планується і оновлення наземних пішохідних переходів.

Нещодавно на вулиці Богдана Хмельницького в Києві завершився ремонт дороги, який тривав з 1 червня. Кореспондент “Інформатору” пройшовся вулицею, і побачив, що там змінилося.

А тим часом, у Києві забудовник “креативним” способом намагається ввести в експлуатацію ТРЦ, споруджений на місці стадіону. На даху ТРЦ розклали рулон штучної трави, прикрутили двоє воріт, поставили сітку, якою зазвичай відгороджують будівельні роботи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Все керівництво ВЛК на Одещині затримали за корупцію разом з ухилянтами, що скористувалися схемою: подробиці від СБУ
  • Три європейські країни заявили, що не видаватимуть Україні ухилянтів, але можливі винятки
  • Як отримати Цифрову картку для оплати громадського транспорту в Києві – інструкція

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь