У Києві на Облонській набережній запрацював фонтан з підсвіткою і трьома дівчатами: відео

У Києві на Оболонській набережній відновили роботу фонтану. Його діаметр сягає 11 метрів. Композиція виконана у вигляді трьох дівчат, які ховаються від дощу під великим грибом, що нагадує парасольку, і витягають руки, ловлячи краплі, що падають. 

Про це повідомив голова Оболонської районної державної адміністрації в Києві Кирило Фесик. Він подякував небайдужим мешканцям, які запропонували відновити роботу фонтану.

“Роботу фонтану в Саду Каменів на Оболонській набережній відновлено. В цікавій локації нашого району – Саду Каменів, що знаходиться біля будинків-парусів на Оболонській набережній є фонтан діаметром 11 метрів. Композицію складають три дівчинки, які ховаються під великим розлогим грибком від дощу, і, витягнувши руки, радісно ловлять падаючі з неба краплі”, – розповів Фесик. 

Також фонтан підсвічується увечері. Тож він тішитиме мешканців і гостей району до кінця сезону.

У столиці розчистять річку Либідь

Розчищення річки Либідь проходитиме у Солом’янському, Шевченківському та Голосіївському районах. Під час робіт на ділянці від вулиці Саперно-Слобідської до урочища Лиса Гора обладнають тимчасові дороги для в’їзду з колектора та відведуть воду у нього. Також планують розчистити закриту частину колектора річки Либідь. Загалом на це витратять до 14 870 000 гривень. Завершити все мають до кінця року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Учасник Дизель шоу показав нагороду, отриману від Валерія Залужного
  • Другий підпал за рік – у столиці знищують історичну будівлю, що там хочуть звести забудовники
  • Скандальний тендер на ремонт тенісних кортів у Києві за майже 308 мільйонів гривень скасували: подробиці
  • Від чіпсів Лейс до Мірінди та багатьох інших: НАЗК визнало компанії PepsiCo і Mars спонсорами війни

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь