У Києві планують витратити ще майже дев’ять мільйонів гривень на ремонт скверів: де триватимуть роботи

У Києві хочуть капітально відремонтувати ряд скверів. Тендери ще тривають. Їх замовником виступає компанія “Київзеленбуд”. Про це йдеться у повідомленні на сайті публічних закупівель Prozorro.

Сквери хочуть відремонтувати у Голосіївському, Дарницькому, Подільському та Святошинському районах. На це планують витрати немалу суму, а саме – 8 831 978 гривень. Детальніше дивіться нижче: 

  • капітальний ремонт скверу по проспекту Науки, 18-А у Голосіївському районі (облаштують доріжки, газони, встановлять огорожу, лави та урни) – 641 495 гривень
  • капітальний ремонт скверу  імені Кошиця біля Дарницької РДА в Дарницькому районі (озеленять газони, висадять кущі, зроблять тротуари із бетонних плит) – 2 342 758 гривні,
  • капітальний ремонт скверу на перетині вулиці Западинської та Академіка Патона у Подільському районі (облаштують доріжки, встановлять стовпчики паркувальні із нержавіючої сталі, лави, урни, зроблять газони, висадять кущі, та дерева) – 973 231 гривні,
  • капітальний ремонт скверу на вулиці Симиренка, між будинками № 5-В та № 7-А у Святошинському районі – 4 874 494 гривні.

У вищезазначених тендерах ще не обрали переможців. Відомо, що очікують рішення ТОВ “ДСЗ” на капремонт скверу в Дарницькому районі, “БК Благоустрій” – у Подільському районі, а ТОВ “Рітейлер компані” у Святошинському районі.

За даними Prozorro, ще у серпні тендер на капремонт скверу на вулиці Симиренка, між будинками № 5-В та № 7-А у Святошинському районі провалився. Головна причина – відсутність пропозицій.  

 Від початку повномасштабного вторгнення в Києві витратили майже 300 мільйонів гривень на ремонт парків

Як раніше писав Інформатор, з 24 лютого 2022 року комунальне підприємство “Київзеленбуд” уклало угод про ремонт парків і скверів на загальну суму 298 мільйона гривень. За даними “Наших грошей”, у 2022 році таких угод підписали на 111 мільйонів гривень. Згодом частину договорів на 47 мільйонів гривень розірвали з нульовою оплатою через різні причини – від відсутності фінансування до “несприятливих погодних умов”. Таким чином, торішня сума зменшилась до 64 мільйони гривень. У цьому році підписали договорів на 186 мільйона гривень. Усі договори за поточний рік укладені за результатами відкритих торгів і жоден поки що не був розірваний. Причому ціни будматеріалів в укладених угодах здебільшого ринкові.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Київський сквер планують перетворити на Acoustic Park: що зміниться
  • «Київзеленбуд» витратить мільйон на ремонт скверу в Подільському районі: що планують зробити

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь