У Києві ремонт скверу імені Кошиця біля Дарницької РДА обійдеться у понад 2 мільйони гривень: що зроблять

Комунальне об’єднання “Київзеленбуд” за результатами тендеру замовило у ТОВ “ДЗС” капітальний ремонт скверу імені Кошиця у Дарницькому районі Києва. На це витратять понад 2 мільйони гривень. Роботи виконуватимуть до 31 грудня 2023 року. 

Як свідчать дані сайту публічних закупівель Prozorro, сквер, який капітально ремонтуватимуть розташований у Дарницькому районі біля Дарницької районної державної адміністрації. Роботи триватимуть до кінця цього року. 

Про переможця тендеру

Переможцем тендеру стала компанія “ДСЗ”, яка спеціалізується на будівництві доріг і автострад. Її зареєстрували у 2007 році, керівником є Вікторія Канцур з Дніпра. У період з 2015 по 2023 роки компанія отримала державних підрядів на суму 126 142 217 гривень. Фірма надавала послуги переважно Київзеленбуду. 

Що зроблять 

Згідно з документацією, у вересні мали демонтувати тротуари з бетонних плит та облаштувати дорожні корита. У жовтні планують улаштувати підстильні та вирівнювальні шари основи з піску, армувати покриття геотекстилем та створити двошарову основу. 

План робіт з ремонту скверу імені Кошиця у Дарницькому районі столиці 

План робіт з ремонту скверу імені Кошиця у Дарницькому районі столиці 

У листопаді хочуть вручну облаштувати корита, підготувати ґрунт, а також засіяти газони. Також планують підготувати місця для садіння кущів-саджанців та дерев. Зокрема, йдеться про каштан кінський рожевий Briotii (18 штук), троянду чайно-гібридну Казанова (320 штук). У грудні установлять лави та урни. Для виконання робіт переможець тендеру орендує таку техніку: автомобілі бортові, бульдозери, екскаватори, котки дорожні, крани на автомобільному ходу, трактори та інші. Загалом оренда будівельної техніки обійдеться у 147 212 гривень. 

У сквері імені Кошиця висадять каштани та троянди 

У сквері імені Кошиця висадять каштани та троянди 

Скарга на тендер 

До Держаудитслужби вже надійшло звернення щодо порушення законодавства у сфері закупівель цього тендеру. Однак, чи буде відповідь від служби, невідомо.

“Завищена ціна на закупівлю некритичної потреби, недоцільні необґрунтовані витрати у воєнний час, що загрожує національній безпеці” – йшлося у зверненні до Держаудитслужби.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • "Війна, а він оголошує тендер на 300 мільйонів гривень". Директора "Льодового стадіону" Києва звільнять після скандалу з ремонтом тенісних кортів
  • Київзеленбуд хоче відремонтувати ставок у Голосіївському районі за майже 5 мільйонів гривень: що зроблять
  • Чи потрібні Україні вибори під час війни і навіщо: думка політтехнолога
  • У Кличка призначили третю експертизу пошкодженого Шахедом будинку на Жилянській в Києві

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь