У Києві розчистять річку Либідь: де пройдуть роботи, скільки це буде коштувати

У Києві на розчищення річки Либідь хочуть витратити до 15 мільйонів гривень. Роботи триватимуть у Солом’янському, Шевченківському та Голосіївському районах. Їх замовником виступає комунальне підприємство “Плесо”.

Про це свідчать дані сайту публічних закупівель Prozorro. Під час робіт на ділянці від вулиці Саперно-Слобідської до урочища Лиса Гора обладнають тимчасові дороги для в’їзду з колектора та відведуть воду у нього. Також планують розчистити закриту частину колектора річки Либідь. Загалом на це витратять до 14 870 000 гривень. Завершити все мають до кінця року. 

31 серпня об 11:00 завершився строк подання тендерних пропозицій. Наразі на рішення очікує “Арсенал-Буд Монтаж”. Головним видом її діяльності є будівництво житлових і нежитлових будівель. За даними YouControl, ця компанія у 2021 році вже перемагала у тендері на обстеження та розчищення річки Либідь у Солом’янському, Шевченківському та Голосіївському районах. Його очікувана вартість становила близько восьми мільйонів гривень. Нижче дивіться на обсяги робіт на річці Либидь у 2023 році. 

У трьох районах Києва хочуть розчистити річку Либідь за майже 15 мільйонів гривень: навіщо це потрібно 1

У трьох районах Києва хочуть розчистити річку Либідь за майже 15 мільйонів гривень: навіщо це потрібно 2

 Чому хочуть розчистити річку Либідь 

Виконати роботи на ділянці річки Либідь хочуть для того, щоб мінімізувати ризик підтоплень. Фахівці КП “Плесо” обстежили підземний відрізок річки Либідь під вулицею Саперно-Слобідською, адже громадяни звертались стосовно локальних підтоплень у Голосіївському районі. В результаті там знайшли мулові відкладення, деревину та сміття. Для усунення причин та мінімізації ризиків подальших підтоплень потрібно розчистити водопропускний тунель. Це покращить водовідведення та дозволить запобігти майбутнім підтопленням. 22 серпня КП “Плесо” анонсувало оголошення тендеру на Prozorro для відбору підрядної організації. Зазначалося, що роботи здійснять без залучення додаткових коштів із міського бюджету, шляхом передбачених витрат комунального підприємства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Чи зможе українська ГТС працювати без транзиту російського газу, – експеримент Міненерго
  • Як пораненим військовим без проходження МСЕК та встановлення групи інвалідності отримати засоби реабілітації – роз'яснення МОЗ
  • Киянка взяла кредит 5,7 тис. грн у Moneyveo а сплатити мала майже 21 тис. грн: на чий бік встав суд
  • На Донбасі підняли ціни на житло для військових – чому оренда будинку сягає 35 тисяч гривень

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь