У Києві відкрилась благодійна фотовиставка, присвячена роботі медиків

13 вересня у Києві відкрилась фотовиставка “У боротьбі за життя”, яка показує залаштунки щоденної роботи медиків в умовах війни. Вона розташована на території лікувально-діагностичного центру “Добробут” по вулиці Сім’ї Ідзиковських, 3. Головна мета виставки – зібрати кошти на лікування постраждалих від бойових дій. Журналісти Інформатора відвідали цей захід. 

Щодня, на фронті та в тилу, медики невтомно працюють задля порятунку українських воїнів та цивільних, серед яких чимало дітей. Для того, аби привернути увагу до неоціненного внеску медиків у збереження людських життів, медична мережа “Добробут” відкрила фотовиставку “У боротьбі за життя”. Експозиція містить кадри, що показують щоденну роботу лікарів, медсестер та іншого медичного персоналу “Добробуту”, а також історії пацієнтів, що одужали завдяки високоякісній медичній допомозі. 

Цікаво, що з самого початку усі фото були створені для внутрішнього використання, щоб залишити інституційну пам’ять для себе. Однак потім всередині компанії зародилася ідея поширити знімки, щоб показати українцям, як працює команда.

“Життя нашої великої медичної сім’ї, лікарів і пацієнтів, складається з мільйонів моментів, які часто приховані від сторонніх очей: скільки людей перебуває в операційній, як веде прийом педіатр, з чого починається день медичної сестри. І в щоденній біганині ми часто не надаємо значення маленьким деталям, які насправді є дуже значними. Адже коли ви медична компанія, ніхто не бачить, що за лаштунками. Ми вирішили цим поділитися”, – зазначив  CEO медичної мережі “Добробут” Вадим Шекман. 

Кожне фото втілює в собі не лише натхненну роботу та відданість медичного персоналу, а й передає цілий спектр емоцій, які, на перший погляд, здаються несумісними між собою: радість і сум, страх і надію, розчарування та впевненість у собі. 

“Часто, коли люди виконують свою роботу, для них це стає буденністю. Це стосується і нас, лікарів, медиків. І лише коли оглядаєшся на свій досвід, розумієш, що тебе мотивувало і що ти робив і чому. Ця фотовиставка для мене – це можливість для нашої команди, яка пережила цей надскладний період великої війни, подивитися на свою роботу очима наших пацієнтів. З іншого боку, такий проєкт дозволяє нам показати людям, що відбувалося в найскладніші миті, і звернути їхню увагу на важливу працю медичної команди, яку після початку війни почали цінувати набагато більше”, – коментує  головний хірург медичної мережі “Добробут”  Костянтин Копчак.

Фотовиставка

Фотовиставка “У боротьбі за життя” показує залаштунки щоденної роботи медиків в умовах війни

Знімки зробив фотограф Євгеній Завгородній, який понад 10 років знімає як для українських, так і для закордонних ЗМІ. Його роботи публікували The Wall Street Journal, The New York Times, The Guardian, Deutsche Welle та інші видання. З початку повномасштабного російського вторгнення він також висвітлює життя в Україні, працюючи на деокупованих територіях і в тилу.

Євгеній зауважив, наскільки його вразила робота лікарів. Окремо фотограф відмітив складну операцію, яку хірурги робили маленькій дитині, в той час, коли росіяни запустили по Україні чергові ракети. Але навіть в таких складних та небезпечних умовах операція пройшла успішно. Саме такі напружені та важливі моменти із життя лікарні і передав у своїх світлинах фотограф.

Фотовиставка

Фотовиставка “У боротьбі за життя” триватиме на постійній основі

Крім вшанування героїчних зусиль медперсоналу, фотовиставка також має на меті збір коштів на лікування постраждалих від бойових дій. Це – частина благодійної діяльності Dobrobut Foundation, в рамках якої фонд допомагає військовим ЗСУ та членам їхніх сімей, переселенцям і тим, хто потребує паліативного лікування, а також дітям з вродженими вадами серця. Долучитись до збору можна за посиланням.

“З кожним місяцем війни зростає кількість українців, яким потрібна якісна та вчасна медична допомога. Як єдиний благодійний фонд в Україні, заснований великою медичною мережею, ми зосередилися на лікуванні українців, що постраждали від бойових дій, та вже надали допомогу на суму понад 20 мільйонів гривень. Дякуємо всім партнерам та небайдужим людям, які долучаються до наших ініціатив. Кожен внесок — можливість допомогти постраждалим зустріти перемогу України здоровими, а маленьким українцям – побачити щасливе майбутнє” – наголосив CEO медичної мережі “Добробут” Вадим Шекман.

Знімки щоденної роботи медиків зробив фотограф Євгеній Завгородній

Знімки щоденної роботи медиків зробив фотограф Євгеній Завгородній

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Покупці АТБ менше ніж за місяць зробили понад 10,5 мільйонів грн благодійних внесків на ЗСУ та медзаклади
  • Співачка Руслана на благодійному концерті в Грузії присвятила пісню Вахтангу Кікабідзе

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь