У Києві відкрився будівельний гіпермаркет Олді: у якому ТРЦ

19 серпня у київському ТРЦ Retroville відкрився будівельний гіпермаркет “Олді” площею 4802 кв.м. Це перше “ОЛДІ” саме в торговому центрі. Про це повідомляє Forbes з посиланням на операційного директора мережі Андрія Самойлова.

Самойлов розповів, що перемовини про відкриття “Олді” у Retroville проводились ще у 2018 році, але тоді “не склалося”.

“На цей раз домовились швидко ще й тому, що попередні прорахунки вже були, треба було лише підкоригувати з урахуванням сьогодення”, – зазначає топменеджер.

За його словами, “Олді” планує розвиток мережі як у ТРЦ, так і стріт-ритейлі. Про більш конкретні плани Самойлов відмовився говорити.

“Олді” в Україні

Наразі в Україні є п’ять будівельних гіпермаркетів “Олді”, які розташовані у Києві, Житомирі та Дніпрі. Їхня загальна площа – близько 50 000 кв.м. Після відкриття у ТРЦ Retroville гіпермаркет став другою після “Епіцентра” мережею гіпермаркетів за кількістю торгових обʼєктів в Україні.

Житомирська компанія “Олді” працює в Україні з 1994 року. Спочатку вона лише імпортувала і продавала підлогове покриття, супутні матеріали і будівельну хімію, проте через три роки відкрила у Києві перший гіпермаркет.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • У Києві склали два протоколи на магазини "Епіцентр"
  • Як зміняться орендні ставки у ТРЦ Києва та чи вистачить там вільних місць для всіх бажаючих – прогноз аналітиків

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь