У Києві вводять додаткові заходи безпеки та заборони на День Незалежності: деталі

У Києві цього року до Дня Незалежності, окрім масових заходів, не проводитимуть також інші заходи релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру. Натомість влада збільшить заходи щодо охорони громадського порядку.

Про це наголосив мер Києва Віталій Кличко у своєму Телеграм-каналі сьогодні, 21 серпня. За його словами, від цього залежить безпека киян.

“Оскільки, з міркувань безпеки, місто не планує масових заходів до Дня Незалежності України, видав окреме доручення заступникам голови КМДА, головам столичних райдержадміністрацій не допускати погодження проведення недержавних масових заходів релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру на території столиці 23 та 24 серпня”, – йдеться у повідомленні.

Також мер міста додав, що у Києві планується збільшення охорони громадського порядку. Це планується під час відзначення святкових днів.

“До керівників Головних управлінь Національної поліції та ДСНС в місті Києві звернувся вжити додаткових заходів щодо охорони громадського порядку та безпеки учасників відзначення Дня Державного Прапора України, Дня Незалежності України, запланованих на державному рівні”, – пише мер.

Крім цього, Кличко звернувся до усіх киян та гостей столиці. Він закликав в ці дні бути максимально уважними та обережними та не нехтувати сигналами повітряної тривоги.

Що планують у столиці у святкові дні

У Києві 23-24 серпня не влаштовуватимуть святкових масових заходів, але виставка трофейної техніки росіян на Хрещатику проводиться. Так було й минулого року, для киян та жителів області, які пережили жахи окупації, ця виставка стала особливим презентом.

Ще з суботи, 19 липня, через виставку рух Хрещатиком на відрізку від Майдану Незалежності до вулиці Богдана Хмельницького перекрили. Водночас рух по вул. Богдана Хмельницького – від Хрещатика до вул. Володимирської – відкрили.

Окупанти ж, зі свого боку, можуть намагатися “привітати” українців з найбільшим державним святом за допомогою масованих ударів. З приводу цієї загрози вже висловились деякі офіційні посадові особи країни.

Нагадаємо, на День Незалежності України, 24 серпня, в Києві в Урбан Парку ВДНГ пройде забіг “Біжу за мову”. Метою цього заходу буде підтримати земляків, які наразі знаходяться в окупації та не можуть спілкуватися українською під страхом смерті. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь