У Кличка відповіли, чому не виводять на маршрут двоповерхові автобуси, які Києву безкоштовно передала Німеччина

Комунальне підприємство “Київпастранс” отримало чотири двоповерхові автобуси марки MAN. Їх надав у рамках гуманітарної допомоги оператор системи громадського транспорту Berliner Verkehrsbetriebe. Однак їх не поспішають виводити на лінію для загального користування. 

Про це повідомила депутатка Київради Ксенія Семенова. У департаменті транспортної інфраструктури Києва зазначили, що двоповерхові автобуси MAN зберігаються на території парку комунального підприємства “Київпастранс”. 

“Комунальне підприємство “Київпастранс” отримав від оператора системи громадського транспорту Berliner Verkehrsbetriebe як гуманітарну допомогу чотири двоповерхові автобуси марки MAN. На сьогодні вказані автобуси зберігаються на території парку підприємства. Враховуючи технічні характеристики, експлуатація вказаних автобусів на маршрутній мережі міського пасажирського транспорту загального користування на сьогодні не планується“, – відповіла на звернення начальниця відділу організації дорожнього руху Дар’я Данилюк. 

У департаменті транспортної інфраструктури Києва зазначили, що двоповерхові автобуси MAN зберігаються на території парку комунального підприємства

У департаменті транспортної інфраструктури Києва зазначили, що двоповерхові автобуси MAN зберігаються на території парку комунального підприємства “Київпастранс”

Семенова цікавиться, які характеристики автобусів не дають їх вивести на лінії. Згодом з’ясувалось, що йдеться про габарити. 

“Габарити автобусів такі, що їх можна використовувати тільки на трасі. Теоретично область могла б у КП замовляти послуги перевезення на них. Але поки немає цієї взаємодії. До речі, зараз дуже великий запит на водіїв автобусів. Раптом що”, – наголосила Семенова. 

Вона навела приклад маршрутів, де можна використовувати ці автобуси. Йдеться про 43 (ст. м. Видубичі – с. Козин-2), 91, 56, 57, 37. За даними сайту RBB24, двоповерхові автобуси 12 років експлуатувалися у Берліні.

Для окупованого Сєвєродонецька закупили техніки на 38 мільйонів гривень 

Комунальне підприємство “Сєвєродонецьке тролейбусне управління” під час війни вирішило замовити техніки на 38 мільйонів гривень. Йдеться про два самоскиди, дві комбіновані дорожні машини, комбіновану машину-автоцистерну та каналопромивну машину. Замовник вважає, що це потрібно робити зараз, адже вірить у звільнення міста від російської окупації.

Договір, який уклало “Сєвєродонецьке тролейбусне управління” та автоскладальне підприємство “Кобальт”, передбачає аванс у розмірі 20%. Однак, за даними порталу “Spending”, станом на 1 вересня ніяких транзакцій ще не було. До Держаудитслужби вже надійшло звернення щодо порушення порядку визначення предмета закупівлі цього тендеру і законодавства в частині неправомірного обрання та застосування процедури закупівлі. Ці гроші пропонують перевести на потреби Збройних сил України.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Для окупованого Сєвєродонецька закупили техніки на 38 мільйонів гривень: деталі скандального тендеру
  • Метро і не тільки. Школярі Києва можуть скористатися безкоштовним проїздом у транспорті: як отримати учнівський квиток
  • У Києві забудовник відновив будівництво ЖК впритул до Солом'янського парку, від Київради вимагають припинити роботи
  • Як зекономити при оплаті послуг ЖКГ за допомогою Картки киянина

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь