У Кличка заборонили в’їзд вантажівок у Київ: у чому причина

Із 20 вересня 2023 року в години пік буде обмежуватися в’їзд вантажних автомобілів у столицю. Обмеження діятимуть вранці із 7:00 до 10:00 та ввечері із 17:00 до 20:00. Це потрібно для того, щоб розвантажити дороги Києва у години пік.

Київська міська державна адміністрації (КМДА) повідомляє, що зміни поширюються на вантажні автомобілі з дозволеною максимальною масою понад 4,5 тонни. Відповідне рішення ухвалила Рада оборони міста Києва. Такі заходи впроваджуються з метою розвантаження столичних доріг у години пік. 

У Кличка заборонили в'їзд вантажівок у Київ: у чому причина 1

Департамент звертає увагу, що контроль за дотриманням водіями великовагових транспортних засобів обмеження руху вулично-дорожньою мережею здійснює Управління патрульної поліції у Києві.

Обмеження для транспорту у столиці

У травні 2023 року у Києві заборонили заїзд великогабаритного транспорту до столиці під час повітряної тривоги. Йдеться про вантажний транспорт загальною масою понад 4,5 тонни. Щодо роботи наземного громадського транспорту, то Рада оборони столиці ухвалила: у разі оголошення повітряної тривоги пасажирів довозитимуть до найближчого укриття. Водій транспорту робитиме оголошення про найближче укриття. Це може бути підземна станція метро, підземний перехід, укриття в будинках тощо.

Натомість кільцева електричка продовжує рух за графіком і готова довезти киян до безпечних місць. Під час повітряної тривоги це єдина можливість швидко дістатись з одного берега Києва на другий.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • У Києві забудовниками знищено понад 700 гектарів парків: підрахунок екологів
  • "Кличко – мародер". Біля КМДА пройшов новий мітинг проти розтрати бюджетних коштів – фото та відео
  • Фінляндія заборонила в’їзд авто із російськими номерами: з країни також виженуть тих, хто в'їхав на таких машинах раніше

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь