У метро Києва чоловік без дозволу торкався жінки і показав непристойний жест: яке покарання обрав суд

У Києві чоловік погладив по стегну незнайому жінку. Це сталося на станції метро “Печерська”. Йому призначили невеликий штраф.

Як йдеться у постанові Печерського райсуду Києва, ввечері 10 серпня на ескалаторі станції метро “Печерська” чоловік погладив по зовнішній частині стегна незнайому жінку. Після зробленого зауваження він показав непристойний жест – середній палець.

На судовому засіданні чоловік підтвердив факти, викладені в протоколі. У поясненні до вироку зазначається, що “адміністративне стягнення застосовується для виховання особи, а також запобігання вчиненню нових правопорушень як самим правопорушником, так і іншими особами”.

Чоловіка покарали за хуліганство

Суд постановив, що чоловік вчинив адміністративне правопорушення – дрібне хуліганство. Він визнав свою вину. Йому призначили штраф у розмірі 119 гривень. З нього також стягнуть на користь держави судовий збір у розмірі 536 гривень 80 копійок.  

Ремонт станції метро “Либідська”

25 серпня на станції метро “Либідська” розпочався капітальний ремонт ескалатора. Він триватиме до 17 жовтня. Планові капітальні ремонти проводять орієнтовно раз на 10-12 років після пробігу в 150 тисяч кілометрів. У межах цих робіт фахівці повністю розбирають ескалатор і замінюють зношені запчастини.

У “Київському метрополітені” зазначають, що ескалатори метрополітену – це коштовні механізми, які для справної роботи потребують дбайливого ставлення та ретельних, періодичних капітальних ремонтів. Справність та чітка безперебійна робота обладнання – це перш за все про безпечні пасажирські перевезення. Також там наголосили на важливості дотримуватися правил користування столичною підземкою, зокрема:

  • триматися за поручень;
  • не заступати за обмежувальну лінію;
  • не сидіти на східцях ескалатора;
  • не бігти на ескалаторі;
  • тримати дітей за руку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Як жителі Києва ставляться до жіночих купе у потягах "Укрзалізниці". Опитування
  • Суд у Києві взяв під варту колишнього журналіста, якого підозрюють у розбещенні двох неповнолітніх
  • Маскували під офіційні чат-боти компанії ДТЕК: в Києві впіймали банду шахраїв
  • Парк замість бетонних набережних та багатоповерхівок. У Києві активісти намагаються врятувати узбережжя Дніпра від забудови

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь