Укрпошта оголосила тендер на ремонт приміщень головпоштамту в Києві за майже три мільйони гривень

Акціонерне товариство “Укрпошта” планує витрати на ремонт приміщень будівлі поштамту в Києві до майже трьох мільйонів гривень. Роботи планують завершити до 31 січня 2024 року. Тендер ще триває, тож переможця ще не обрали. 

Про це свідчать дані сайту публічних закупівель Prozorro. Згідно з проєктом договору, планують відремонтувати приміщення Будинку зв’язку по вулиці Хрещатик, 22. Загалом на це витратять до 2 696 000 гривень

Під час робіт планують відремонтувати хол, коридори, туалет, трубопровід каналізації. Також зроблять освітлення, у холі його переувімкнуть. Замінять двері, розетки, вимикачі. Підлогу укладуть ламінатом. 

У планах ремонт приймальні № 2 на четвертому поверсі. Роботи також триватимуть у 29 приміщеннях та кабінеті № 712. Договір передбачає аванс у розмірі 30 %. Примітно, що у вересні 2022 року “Укрпошта” відхилила тендерну пропозицію “Юніверсал трейдінг компані” щодо ремонту покрівлі Будинку зв’язку. На це планували витрати 1 412 200 гривень. 

На ремонт приміщень будівлі головного поштамту в Києві витратять до 2 696 000 гривень

На ремонт приміщень будівлі головного поштамту в Києві витратять до 2 696 000 гривень

Про будівлю Головпоштамту в Києві

Будівля поштамту в Києві розташована на розі Хрещатика і Майдану Незалежності. Її збудували в 1952—1958 роках. Приміщення займають “Укрпошта”, Міністерство транспорту та зв’язку України та Державний департамент з питань зв’язку та інформації. У березні 1999 року поставлена на облік пам’яток архітектури місцевого значення (охоронний номер 16).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Чоловік відправив посилку Укрпоштою, яку не доставили та повернули у пошкодженому стані: чи вдалося клієнту виграти суд
  • Укрпошта презентувала нову поштову марку: чому її присвятили
  • Чи на часі зараз ремонт прифронтових доріг: комунальникам Донеччини виділили майже 70 млн гривень бюджетних коштів
  • У Кличка витратили 298 мільйонів гривень на обладнання для освітлення

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь