З яким інтервалом ходять потяги в метро Києва

Інтервали руху поїздів у години пік у будні дні в метро Києва становлять 3-4 хвилини, у міжпікові – 6-8 хвилин. У вихідні дні інтервал між поїздами вдень – 6-7 хвилин. Про це Інформатору стало відомо з повідомлення КП “Київський метрополітен”.

Більш детальну інформацію про графік руху потягів різними гілками, прибуття першого та останнього потягу на добу на різних станціях можна дізнатися на офіційному сайті метрополітену. 

На станції метро «Золоті ворота» відкрилась виставка «Прикордонники і прикордонниці: сім’я і війна», яку організувала Державна прикордонна служба України. Мета проєкту – привернути увагу суспільства до сміливості та хоробрості військовослужбовців, а також зруйнувати гендерні стереотипи щодо ролі жінки й чоловіка у вихованні дітей і захисті Батьківщини. Триватиме виставка до 4 вересня.

Як працює Київський метрополітен під час повітряної тривоги та в комендантську годину

Під час повітряної тривоги рух поїздів наземними ділянками призупиняється, а підземні станції працюють як укриття цілодобово. Прохід на станцію в комендантську годину (із 00:00 до 05:00) під час повітряної тривоги такий:

  • при вході в метрополітен як укриття обов’язково необхідно мати документ – посвідчення особи;
  • прохід на станції для укриття забезпечують правоохоронці. Контакт поліції розміщено біля входу.

Минулого тижня більше 8 600 людей, із яких 762 дитини, скористалися станціями метро як укриттям під час комендантської години. З 21 по 28 серпня Київський метрополітен перевіз майже 4,5 мільйона пасажирів, із яких більше 922 тисяч за документами пільгового проїзду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Розкрадання на укриттях у школах: у Києві під суд відправлять трьох посадовців – подробиці
  • Ресторатори дотиснули Кличка. З 1 вересня час роботи ресторанів у Києві подовжать
  • Києву остаточно повернули ділянки на Микільській Слобідці: забудови на березі Дніпра не буде
  • У Києві планують витратити ще майже дев'ять мільйонів гривень на ремонт скверів: де триватимуть роботи

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь