Столичному підряднику оголосили підозру в розкраданні 6,3 мільйона на ремонті доріг

Столичному підряднику оголосили підозру в розкраданні 6,3 мільйона на ремонті доріг 18.08.2023 07:26 Укрінформ У Києві прокуратура повідомила про підозру підряднику за фактом розкрадання на ремонті доріг 6,3 млн грн.

Як передає Укрінформ, про це Київська міська прокуратура повідомляє у Телеграмі.

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури повідомлено про підозру директору приватного підприємства у заволодінні бюджетними коштами, виділеними на ремонт автомобільних доріг, в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК).

Зазначається, що у 2019-2020 рр. приватне підприємство на виконання умов договору, укладеного зі Службою автомобільних доріг у Київській області, проводило ремонтні роботи на території регіону.

«Експерти встановили завищення обсягів та вартості виконаних будівельних робіт. Вказане призвело до зайвого витрачання бюджетних коштів у розмірі понад 6,3 млн грн», – ідеться в повідомленні.

Слідство у кримінальному провадженні триває. Встановлюються всі учасники протиправної схеми.

Як повідомляв Укрінформ, правоохоронці викрили керівника столичного комунального підприємства та підрядника в розкраданні 4,7 млн грн на ремонті доріг у Солом’янському районі Києва.

Дороги Підозра Гроші Злочин Київ Ремонт

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь