У Київміськбуді оновили склад Наглядової ради та змінили керівництво

У Київміськбуді оновили склад Наглядової ради та змінили керівництво 08.02.2024 13:17 Укрінформ У ПрАТ «Київміськбуд» оновили склад Наглядової ради та змінили керівництво підприємства.

Про це київський міський голова Віталій Кличко повідомив під час Київради, передає Укрінформ.

«Місто працює над стабілізацією роботи ПрАТ «Київміськбуд». Зазначу, що вже оновлений склад Наглядової ради підприємства та відбулася зміна керівництва Київміськбуду. І сьогодні вони спільно готують план стабілізації роботи компанії, який Київміськбуд має представити найближчими тижнями. Зокрема для забезпечення інтересів інвесторів, йдеться про відновлення ефективної роботи компанії та перезапуск будівництва об’єктів. Тож чекаємо на презентацію покрокового плану і будемо рухатися далі, контролювати його втілення», – наголосив Кличко.

Як повідомляв Укрінформ, у 2023 році будівельна компанія «Київміськбуд» призупинила роботу на своїх будмайданчиках через відсутність продажів і борги інвесторів.

20 грудня 2023 року голова правління та президент ПрАТ "ХК "Київміськбуд" Ігор Кушнір написав заяву про звільнення з посади.

Будівництво Віталій Кличко Київ Київміськбуд

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь