Як прати серветки з мікрофібри: що треба про це знати

Ви вже напевно знаєте, що серветки з мікрофібри відмінно підходять для всього будинку. Вони очищають ванну кімнату, прибирають пил з віконних жалюзі, чистять дзеркала, вбирають розливи на кухні і так далі. Якщо ви використовуєте їх, вам може бути цікаво дізнатися, як найкраще утримувати самі ганчірки в чистоті, інформує Ukr.Media.

Помилки, які не варто допускати

Одна річ, яку ніколи не слід використовувати, — це кондиціонер для білизни. Він блокує волокна і пригнічує їх статичне прилипання, що робить цей матеріал таким хорошим.

Якщо ви випрали серветки з мікрофібри в миючому засобі, до складу якого входить пом'якшувач, що можна зробити, щоб відновити їх?

Один спосіб видалити кондиціонер для білизни, за умови, що проблема не дуже серйозна, — це використовувати дистильований білий оцет.

Оцет кислий, тому будьте обережні під час використання з пофарбованими серветками з мікрофібри, так як це може вплинути на колір. Щоб запобігти цьому, додайте оцет безпосередньо в барабан перед додаванням серветок, а не навпаки. Потім запустіть повний цикл і, якщо пом'якшувач все ще присутній, повторіть процес, поки всі залишки не будуть видалені.

Ще одна річ, яку слід пам'ятати при чищенні цих тканин, — це ніколи не використовувати відбілювач. Відбілювач пошкодить волокна і знову зробить їх непотрібними. Отже, з огляду на все це, як найкраще прати ці універсальні ганчірки?

Ручне або машинне прання

Коли справа стосується прання руками, просто використовуйте теплу воду. Ніколи не використовуйте гарячу воду для очищення мікрофібри; так само, як відбілювач і кондиціонер для білизни, вона може принести більше шкоди, ніж користі.

Дайте ганчіркам вбратися протягом декількох хвилин, а потім просто руками проведіть ними взад-вперед під водою, щоб вичистити весь пил, бруд і сажу з волокон. Добре відіжміть тканину, і тоді вона буде готова до використання у вологому стані. Або ви можете залишити її сохнути на свіжому повітрі.

Для машинного прання найкраще підходить цикл прання в холодній воді без додавання миючого засобу або пом'якшувача. Якщо вам потрібно додати інші речі в цикл, обов'язково уникайте бавовни, зокрема, і дотримуйтеся безворсових синтетичних матеріалів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь