“Не викидайте”: Лайфхаки для використання затискачів від упаковок для хліба

Хліб — в упаковці, а кожна упаковка — із затискачем із поліпропілену. Але ось невдача: ці "застібки" практично ніколи не переробляються, надто маленькі. Вони часто застрягають у спеціальних дробарках та подрібнювачах, так що простіше продовжити їм життя, використовуючи у побуті, інформує Ukr.Media.

Ось вам кілька геніальних ідей, як легко та просто застосувати затискачі для упаковки.

Жодної сплутаності

Мова в цьому випадку йде про шнури — для комп'ютера, різних зарядок або мережевих кабелях. Щоб вони не плуталися під ногами чи руками, сміливо використовуйте хлібні затискачі. Вони діють як звичайна нитка або дріт і не дають шнурам жодного шансу зав'язуватися в тугі вузлики. В принципі, так можна зберігати не тільки дроти, а й шнурки для взуття та навіть залишки пряжі.

Затискач-позначка для скотчу

Скотч — дивний предмет. Поки знайдеш його початок, сто разів пошкодуєш, що не замовив лупу. Так, кінчик клейкої прозорої стрічки любить грати у хованки з людьми. Але досить позначити його хлібним затиском — і життя стає набагато простіше! Просто затисніть кліпсою кінчик скотчу і залиште його там до наступного разу, коли вам знадобиться клейка стрічка.

Опора для кімнатних рослин

Деякі рослини, що особливо вимахали, вимагають опори у вигляді невеликих дерев'яних паличок або грат (для ліан). Однак чим кріпити улюблену квітку до опори? Гумки та нитки можуть нашкодити дуже ніжним створінням. Або з часом цей матеріал просто розсипається від впливу сонячного світла і крапель води. На допомогу приходять кліпси для пакування хліба! Вони не шкодять стеблам та гілкам рослин, зате надійно закріплюють їх на опорі.

Легкий замок для клітки

Хом'яки, морські свинки і папужки легко справляються зі звичайною клямкою на клітці і вириваються на волю в найбільш невідповідний момент. Можна, звичайно, скористатися невеликим навісним замком, але найпростіше використовувати кліпси для хлібної упаковки. Перехопіть ними дверцята клітини в потрібних місцях, і норовливий птах чи гризун нікуди не вислизне.

За прямим призначенням

Використовуйте хлібні затискачі за їх прямим призначенням. Тобто закривайте ними інші пакети з крупами, горіхами, мукою та іншими сипучими продуктами.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь