8 причин, щоб взяти за звичку регулярно полоскати рот солоною водою

Сіль — це чудова природна речовина, що володіє безліччю корисних властивостей. Особливо корисна натуральна сіль. У неї ідеальний мінеральний склад, який здатний значно поліпшити стан здоров'я, інформує Ukr.Media.

В солі міститься натрій, вона володіє протимікробними властивостями, тому ефективно бореться з бактеріями.

Ось головні переваги солоної води:

Біль у горлі

Сольовий розчин допомагає очистити горло і нейтралізувати кислоти, зменшуючи відчуття печіння і сприяючи швидкому загоєнню роздратованих слизових оболонок.

Врахуйте, що краще готувати нову порцію полоскання для кожного використання, ніж тримати готовий засіб в склянці, в якій вже напевно оселилися бактерії.

Рівень pH

Високий рівень кислотності в роті може стати причиною виникнення неприємного запаху з рота. Єдиним способом збалансувати рівень кислотності в роті — підтримувати нейтральний рівень pH.

Для цього добре підходить розчин солі. Полоскання рота солоною водою може запобігти розмноженню небажаних бактерій, які несуть відповідальність за появу поганого запаху з рота.

Боротьба з грибком

При даній проблемі дріжджоподібні грибки типу Candida починають розростатися у роті, горлі і стравоході. При цьому з'являються білі плями навколо рота. Як це пов'язано з поганим запахом з рота?

Звичайно ж, грибок є однією з причин появи проблеми такого роду. Можна полоскати рот солоною водою для того, щоб позбутися від грибка і неприємного запаху з рота.

Боротьба з мокротою

Мокротиння зазвичай утворюється при кашлі. Крім того, деякі інфекції порожнини рота також можуть провокувати утворення слизу. Вона сприяє розмноженню шкідливих бактерій, які провокують появу неприємного запаху з рота.

Одним з корисних властивостей сольового розчину є його здатність виводити мокротиння. Це і допомагає вирішити проблему з неприємним запахом з рота.

Позбавлення від тонзиліту

Тонзиліт — це запалення мигдалин. Дане захворювання зазвичай зустрічається у дітей. Крім характерного болю, при тонзиліті спостерігається неприємний запах з рота.

Ви можете полоскати рот сольовим розчином для того, щоб зменшити набряк мигдалин і позбутися поганого запаху з рота.

Допомога у лікуванні виразки

Нестача вітаміну C може викликати такі проблеми зі здоров'ям, як виразка або гангренозна виразка. При такій проблемі необхідно заповнити потребу організму у вітаміні C.

Крім того, ви також можете прискорити процес загоєння, якщо будете полоскати порожнину рота солоною водою.

При запаленні ясен

Крім того, розчин солі дозволяє знизити запалення тканин, «витягаючи» рідину із запаленої зони.

Потрапивши в рот, сіль починає вбирати всі хвороботворні бактерії з ясен, розчин проникає навіть в самі вузькі щілинки, дірочки і тріщинки в емалі зуба. Крім того, сольовий розчин швидко вимиває залишки їжі, які часто викликають запалення.

Якщо болять зуби

При виникненні зубного болю, безсумнівно, слід звернутися до стоматолога, проте, щоб трохи зменшити біль, можна прополоскати ротову порожнину сольовим розчином.

Він ефективний, якщо причиною зубного болю є інфекція. Сіль вбиває різні хвороботворні мікроорганізми. Для того щоб надовго забезпечити здоров'я зубів, полощіть горло соляним розчином після кожного прийому їжі.

Як приготувати розчин

Для сольового розчину необхідна морська або проста кухонна сіль без консервантів, йоду та інших домішок. Добавки в цьому випадку можуть нашкодити, викликаючи роздратування.

Воду треба брати очищену від домішок, для цих цілей підходить дистильована, фільтрована, кип'ячена, дощова, тала.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь