Більше трьох мільйонів українців вибрали свого лікаря

Вже близько трьох з половиною мільйонів українців обрали свого сімейного лікаря, терапевта або педіатра в рамках кампанії Лікар для кожної родини, підписавши з ними відповідні декларації. Такі дані станом на п'ятницю, 11 травня, озвучили в прес-службі Міністерства охорони здоров'я України, передає Ukr.Media.

У відомстві підкреслили, що українці вибирають з понад 200 тисяч лікарів, зареєстрованих в електронній системі охорони здоров'я.

"Дуже багато українців вже знайшло свого лікаря. З 1 липня лікар отримуватиме плату за кожного з пацієнтів, які підписали з ним декларацію", – пояснила в.о. міністра охорони здоров'я Ульяна Супрун. Як уточнила прес-служба Мінохоронздоров'я, національна кампанія по вибору лікаря не має певного терміну завершення : вона триватиме, поки усі українці не визначаться зі своїми лікарями. Підписати декларацію можна буде як в травні, так і в червні або жовтні. В той же час, слід враховувати, що лікарі можуть обслуговувати обмежене число пацієнтів : сімейний лікар – 1800, терапевт – 2000, педіатр – 900.

Найбільше декларацій підписано в Харківській області – 404 500. На другому місці Київ (326 020), на третьому – Вінницька область (298 754), на четвертому – Дніпропетровська (282 836) і на п'ятому місці – Донецька (267 681).

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь