Vodafone змінив тарифи киянину без його згоди: кого зі сторін підтримав суд

Чоловік звинуватив Vodafone у зміні тарифного плану без його згоди. Оператор надіслав повідомлення про своє рішення. Однак клієнт вважає це грубим порушенням чинного законодавства. 

Як йдеться в рішенні Печерського районного суду Києва, у 2014 році чоловік придбав два пакети тарифу “Супер МТС 3D нуль Український” (на даний час назва тарифу “Smartfon Zero”). У ньому пропонувались послуги тарифу: без абонплати, плати за з’єднання, поповнення та інші умови.

У серпні 2022 року на вказані номери оператор Vodafone повідомив наступну інформацію: “Ми закриваємо старі тарифи, аби зменшити навантаження на мережу та підтримувати зв’язок по всій Україні. 27.08.22 ваш тариф закривається і буде безплатно змінений на найдешевший тариф Vodafon 4G Smart до 01.09.22. Ви обов’язково отримаєте SMS про зміну тарифу. Вартість – 55 гривень на місяць”. Однак чоловік вважає, що оператор в односторонньому порядку змінив умови тарифного плану, чим грубо порушив вимоги чинного законодавства.

Рішення суду 

Чоловіку у задоволенні позову проти Vodafone відмовили. Аже оператор нічого не порушив. Судовий збір компенсується коштом держави.

“Порушень з боку Vodafone щодо строку та способу повідомлення чоловіка про зміну тарифів допущено не було. Номери, якими користується позивач, підключено до мережі шляхом активації стартового пакета послуг передплаченого зв’язку, послуги за вказаними абонентськими номерами надаються абоненту знеособлено (анонімно) на умовах передоплати і оператор не має інформації про особу абонента. Будь-яких доказів щодо укладення письмового договору не надано. Суд вважає доводи позивача про нав’язування йому послуг є безпідставними. При цьому, після повідомлення про зміну умов тарифного плану в абонента вказаного номеру телефону був вибір, залишатись на запропонованому тарифному плані (з урахуванням змін) чи обрати собі новий, що більш йому підходить. Про зміну умов тарифного плану абонента повідомили. Суд приходить до висновку про відмову у задоволенні позову”, – наголосили у суді. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Vodafone змінив тарифний план мешканцю Київщини, той вимагає компенсацію від оператора у сумі 200 тисяч гривень: кого зі сторін підтримав суд
  • Vodafone блокував номери та перешкоджав дзвінкам киянина: що вирішив суд
  • Жінка вимагає від Vodafone 50 тисяч гривень моральної шкоди: чим завинив оператор
  • Укрзалізниця виставила на аукціони для оренди приміщення вокзалів Києва, Дніпра, Львова та низки інших міст

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь